Kaz An Fanmi Villa
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A kertre kilátást nyújtó Kaz An Fanmi Villa Les Abymes vendégeit a hozzávetőlegesen 4 km-re található Place de la Victoire meglátogatására invitálja.
Az ACTe emlékmű 10 percnyi kocsiútra, a Victory Square pedig autóval 15 percre helyezkedik el a szálláshelytől. A villa olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a hozzávetőlegesen 4,1 km-re lévő Catholic Church of St. Peter and St. Paul.
A Kaz An Fanmi Villa vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A vendégek továbbá az Antillo Pole Aeroport buszállomást csak pár lépésre találják a Les Abymes városi szállástól.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Kaz An Fanmi Villa milyen messze van a Pointe-a-Pitre Le Raizet repülőtértől?
A Kaz An Fanmi Villa autóval 5 percre van a Pointe-a-Pitre Le Raizet repülőtértől. - ❓
A Kaz An Fanmi Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Kaz An Fanmi Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Kaz An Fanmi Villa biztosít konyhát?
A Kaz An Fanmi Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Az ingatlan élvezetes kilátást kínál?
Az ingatlan kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Les Abymes nevezetességei közé tartozik a Place de la Victoire és az ACTe emlékmű, amelyek 4 km-re, illetve 4,1 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Victory Square (4,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.